بازیگران هالیود تمام زندگی خود را با تمرکز بر موضوع چگونگی دریافت بهترین جایزه اسکار سپری می‌کنند.

پارسینه: بازیگران هالیود تمام زندگی خود را با تمرکز بر موضوع چگونگی دریافت بهترین جایزه اسکار سپری می‌کنند.

یاهو نیز در گزارشی به موضوع برهنگی در فیلم های هالیوودی و تاثیر آن در دریافت جایزه بهترین بازیگر به افرادی که از برهنگی در نقش های خود استفاده می‌کنند اشاره دارد.

در این گزارش آمده است: مرکز آموزش بازیگری با فراموش کردن متودهای گذشته در این باره می‌گوید که ما اینجا هستیم تا به شما سریعترین راه دریافت جایزه اسکار را بگوییم. این راه کار همانطور که در خصوص زنان تاثیر دارد همانقدر نیز درباره مردان نتیجه بخش است.

در ادامه به بازیگرانی که با برهنگی در فیلم های هالیود به بخش جوایز اسکار راه یافته و جوایز آن را دریافت کردند اشاره می‌کنیم.

1- «کیت وینسلت» در فیلم «ریدر» برهنه شد و جایزه بهترین بازیگر را در اسکار سال 2008 دریافت کرد.در حالی که وینسلت همواره در تمامی فیلم های که ایفای نقش کرده است پشیتاز بود اما پنج بار نامزدی وینسلت برای دریافت جایزه اسکار نمیتواند اتفاقی باشد. وی در این فیلم که به موضوع هلوکاست اختصاص دارد در مقابل بهترین بازیگر مرد اسکار قرار گرفت. وینسلت در بخش های از این فیلم برهنه می شود.

2- «هولی هانتر» دیگر بازیگر هالیودی است که با برهنه شدن در فیلم «پیانو» محصول سال 1993 جایزه بهترین بازیگر زن را دریافت کرد. پیانو رای مثبت جایزه اسکار را برای نشان دادن یک دوره از زندگی یک زن لال که برای فائق شدن بر ناتوانی و سختی های موجود در زندگی اش به وسیله موسیقی با دخترش ارتباط بر قرار می کند. این زن در بسیاری از بخش های این فیلم برهنه است.

3- «چارلز ترون» با برهنه شدن در فیلم «مونستر» محصول سال 2003 جایزه بهترین بازیگر را دریافت کرد.

4- «هال بری» با بازی در فیلم «مونسترز بال» محصول سال 2001 و برهنگی توانست جایزه بهترین بازیگر اسکار را به خود اختصاص دهد. وی در این فیلم نقش زنی را ایفا می کند که به تازگی بیوه شده و رابطه ای را به تازگی با مردی که همسرش را اعدام کرده آغاز می کند. برهنگی و روابط زناشویی بال در این فیلم در بخش های مختلفی از آن دیده می شود.

5- «گلندا جکسون» با بازی و برهنگی در فیلم «زن عاشق» محصول سال 1969 جایزه بهترین بازیگر اسکار را دریافت کرد.

6- «کوبا گودینگ» بازیگر مرد فیلم «جری ماگویر» محصول سال 1996 که جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل را دریافت کرد. وی در بخش های متفاوتی از این فیلم برهنه ��ود.

7- «فای دوناوی» با برهنگی در فیلم «شبکه» محصول سال 1976 جایزه بهترین بازیگر مراسم اسکار را دریافت کرد.

8- «گوینس پالترو» با بازی و برهنگی در فیلم «شکسپیر عاشق» محصول سال 1998 جایزه بهترین بازیگر را دریافت کرد.

9- «جن فوندا» با بازی و برهنگی در فیلم کلوت محصول سال 1971 و «بازگشت به خانه» در سال 1978 جایزه بهترین بازیگر را دریافت کرد.

10- «کوین اسپس» با بازی و برهنگی در فیلم «زیبایی آمریکا» محصول سال 1999 جایزه بهترین بازیگر را دریافت کرد.

11- «جولی کریستی» با بازی و برهنگی در فیلم «عزیزم» محصول سال 1965 جایزه بهترین بازیگر را در اختیار گرفت.

12- «جولیت بینوچه» با بازی و برهنگی در فیلم «بیمار انگلیسی» محصول سال 1996 جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل را دریافت کرد.

13- «راچل ویسز» با بازی و برهنگی در فیلم «باغبان ماندگار» جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل را در مراسم اسکار به خود اختصاص داد.

14- «جسیکا لانگ» با بازی و برهنگی در فیلم آسمان آبی محصول سال 1994 جایزه بهترین بازیگر اسکار را به خود اختصاص داد.

15- «کریس کوپر» نیز یکی دیگر از بازیگرانی است که با برهنگی در فیلم «اقتباس» محصول سال 2002 جایزه بهترین بازیگر نقش مکل را از اسکار دریافت کرد.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه